Заміна гальмівних колодок

Чому у нас:

Всего від 598 грн

30 хвилин

Колодки в наявності

Офіційний товар

Гарантія на роботи 1рік/24 тис. км (що настає раніше)

Записатися на заміну

Потрібно заповнити.
Потрібно заповнити.

Заміна колодок – це важливо

Від того, наскільки правильно і надійно працює гальмівна система, залежить безпека та комфорт водія, а також його пасажирів. Не приділяючи своєчасну увагу поломкам, ризик серйозніших несправностей, а також аварійна небезпека зростають у кілька разів.

На гальмівні колодки припадає найбільше навантаження, адже саме вони знижують швидкість коліс. Коли міняти гальмівні колодки залежить в основному від стилю водіння власника авто, а також умов експлуатації транспортного засобу. У середньому заміна колодок потрібна кожні 30-50 тис. км пробігу.

Заміна гальмівних колодок

Професійна та якісна заміна гальмівних колодок

Установка нових гальмівних колодок – це відповідальне завдання, довіряти яке слід лише досвідченим фахівцям. Тільки професіонал зможе максимально точно оцінити стан усієї гальмівної системи, наскільки вона зношена, а також наскільки гальмівний шлях плавний та м'який. Пересічний автовласник самостійно не зможе настільки якісно виконати заміну, а також надійно зафіксувати колодки та точно відрегулювати їх.

ОФІЦІЙНА ТОЧКА ПРОДАЖУ

Запишись зараз

Потрібно заповнити.
Потрібно заповнити.
Як працюють колодки?
Гальмівна колодка – це функціональний елемент системи гальмування, що складається з основного корпусу та замінної накладки. Фрикційна накладка та диск відповідають за правильне та безпечне гальмування транспортного засобу. Однак у момент гальмування накладка приймає він високе навантаження, через що вона поступово стирається і деформується. Ступінь та швидкість зносу залежать від матеріалу накладки, від стилю водіння власника авто, а також від справного стану інших деталей системи.

Коли потрібно змінити гальмівні колодки?
Слід якнайшвидше звернутися до сервісного центру, якщо під час роботи гальмівної системи стали виявляться характерні ознаки несправності колодок:

При натисканні педалі гальма авто зміщує ліворуч або праворуч:

  • Гальмівний шлях став надто довгим;
  • На дисках коліс з'являється металевий пил чи чорний наліт;
  • При натисканні на педаль колеса блокуються дуже швидко;
  • При гальмуванні з'являються незвичні звуки;
  • Під час гальмування спостерігається биття педалі;
  • Педаль гальма западає.
Чому гальмівні колодки швидко зношуються?

Погані умови експлуатації авто впливають на швидкість зношування гальмівної системи, але це не єдина причина. Негативними факторами також вважають агресивну їзду і техобслуговування, що не вчасно проводиться, в сервісному центрі.

Ступінь зношеності вузлів можна визначити на око, звертаючи увагу на такі особливості:
  • Накладки витончилися до стану менше 5 мм завтовшки;
  • По краю гальмівного диска утворився бортик, що виступає;
  • На накладках утворилися нерівномірні потертості;
  • Поява розшарування або тріщин.
Причини нерівномірного зношування гальмівних колодок

Нерівномірному зносу є безліч причин. При деформації гумового ущільнювача пошкодження можна усунути за рахунок розбирання поршня та заміни розхідника. Також колодки нерівномірно зношуються через корозію, що ускладнює хід напрямних супорта, який необхідно прочистити і ретельно змастити.

У гальмівній рідині може виникнути повітряна пробка. Усунути її допоможе прокачування рідини під впливом високого тиску. Якщо пошкоджений гальмівний шланг, слід обов'язково поміняти. Також частою причиною вважається деформація дисків, а також їхнє тертя з колодками. Якщо це сталося, диски також треба змінити.

Щоб якомога рідше міняти гальмівні колодки, слід:
  • Стежити за функціональністю та зовнішнім виглядом гальмівних дисків та барабанів;
  • Проводити візуальний огляд під час сезонної зміни гуми;
  • Своєчасно звертатися до сервісного центру, проводити техогляд та діагностику системи гальмування.
Заміну колодок слід проводити або на всьому автомобілі або на всій осі. Не варто економити і замінювати колодки тільки на одній зі сторін, так як це суттєво прискорить пошкодження системи гальмування, а замінені деталі вже приблизно через 200 км протруться.

Що буде, якщо вчасно не замінити гальмівні колодки?

Якщо вчасно не поміняти колодки, згодом вся система гальмування руйнуватиметься, через що знадобиться дорогий ремонт. Але це не найбільша небезпека, адже найстрашнішою буде загроза життю водія та пасажирів, якщо відмовить гальмо. Тому своєчасна заміна гальмівних колодок – це запорука безпеки життя на дорозі.

МИ ОБСЛУГОВУЄМО ВСІ МАРКИ АВТОМОБІЛІВ

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image